- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Εξουσία | 24 W |
| Φωτεινή ροή | 612 lm |
| Αριθμός πηγών φωτός | 108 |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |