Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Лампа |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 36 W |
| Брой източници на осветление | 240 |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Гаранция | 24 месеца |