Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampă |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 36 W |
| Numărul de surse de lumină | 240 |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 21 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Garanție | 24 luni |