- -21,99 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат, Индикаторна светлина, Защитно стъкло |
| Капацитет | 46 l |
| Тип готвене | Печене |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Тава за печене |
| Тип продукт | Електрическа фурна с котлони |
| Продължителност на таймер | 90 min |
| Вътрешни стени | Емайл |
| Мощност | 3000 W |
| Максимална температура | 250 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 59 cm |
| Ширина | 47 cm |
| Дълбочина | 33 cm |
| Тегло | 15.7 Kg |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |