- -21,99 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Λυχνία ένδειξης, Προστατευτικό γυαλί |
| Χωρητικότητα | 46 l |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος με εστίες |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 90 min |
| Εσωτερικοί τοίχοι | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Εξουσία | 3000 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 59 cm |
| Πλάτος | 47 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Βάρος | 15.7 Kg |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |