- -15,34 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 42 l |
| Тип готвене | Конвекция |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна с котлони |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Мощност котлони | 1500 W |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Тегло | 15.05 Kg |
| Condition | Нов |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |