- -15,34 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Alb |
| Capacitate | 42 l |
| Tipul de gătit | Convecție |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric cu plită |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Plite electrice | 1500 W |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 52 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Greutate | 15.05 Kg |
| Condiție | Nou |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |