- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Бежов |
| Функции | Термостат, Осветление, Индикаторна светлина |
| Капацитет | 45 l |
| Брой програми | 3 |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Вътрешни стени | Емайл |
| Мощност | 1600 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Максимална температура | 250 °C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 37.3 cm |
| Ширина | 48.2 cm |
| Дълбочина | 62.4 cm |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |