- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Bej |
| Funcții | Termostat, Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 45 l |
| Numărul de programe | 3 |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Pereți interiori | Smalț |
| Putere | 1600 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Temperatura maximă | 250 °C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 37.3 cm |
| Lăţime | 48.2 cm |
| Adâncime | 62.4 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |