- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Термостат, Осветление, Индикаторна светлина |
| Капацитет | 48 l |
| Брой програми | 4 |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 1800 W |
| Нива на мощност | 4 |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 45.5 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |