- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Termostat, Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 48 l |
| Numărul de programe | 4 |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 1800 W |
| Niveluri de putere | 4 |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 45.5 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |