- -32,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Термостат |
| Капацитет | 40 l |
| Брой програми | 3 |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 3200 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Мощност котлони | 1600 W |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Тип котлон | Стандартен |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |