- -32,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Termostat |
| Capacitate | 40 l |
| Numărul de programe | 3 |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 3200 W |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Plite electrice | 1600 W |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 37 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |