(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Термостат |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 2000 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Височина | 46.46 cm |
| Ширина | 59 cm |
| Дълбочина | 33 cm |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |