(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Gri |
| Funcții | Termostat |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2000 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 46.46 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |