- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат, Осветление, Индикаторна светлина, Защита против прегряване |
| Брой програми | 1 |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 3900 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 36 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |