- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 3900 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 36 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |