
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Функции | Автоматично изключване, Бутон On/Off, Вибромасаж |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Гръб, Врат, Глава |
| Предимства | Вибрация |
| Използване за | Вибромасаж |
| Тип уелнес уред | Възглавница |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Мощност | 20 W |
| Гаранция | 24 месеца |