(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Maro |
| Tip actionare | Vibrații |
| Functii | Oprirea automată, Buton On/Off, Vibromasaj |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Înapoi, Gât, Cap |
| Beneficii | Вибрация |
| Destinat pentru | Vibromasaj |
| Tip dispozitiv wellness | Perna |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Putere | 20 W |
| Garanție | 24 luni |