- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бежов |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Гръб, Врат, Крака |
| Тип уелнес уред | Уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 14.5 cm |
| Ширина | 121 cm |
| Дължина | 16.5 cm |
| Степен скорости | 3 |
| Брой зони за масаж | 6 |
| Гаранция | 24 месеца |