- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Bej |
| Tip actionare | Vibrații |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Înapoi, Gât, Picioarele |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 14.5 cm |
| Latime | 121 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Trepte de viteza | 3 |
| Numar zone masaj | 6 |
| Garanție | 24 luni |