- -31,70 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бял |
| Тип задвижване | Електромагнитни вълни |
| Съдържание пакет | 1 х Уред за масаж |
| Функции | Регулируем интензитет |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Тяло |
| Предимства | Масаж |
| Използване за | Електростимулация |
| Тип уелнес уред | Уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Тегло | 980 g |
| Честота | 1 Hz |
| Необходими батерии | 3 x 1.5V AAA |
| Брой програми | 50 |