- -31,70 €
Η συσκευή ηλεκτροθεραπείας Beurer EM80 (TENS / EMS) είναι για παθητική γυμναστική, χαλαρωτικό μασάζ και ανακούφιση από πόνους.
Συσκευή ηλεκτροθεραπείας για παθητική γυμναστική, χαλαρωτικό μασάζ και ανακούφιση από πόνους. Διαθέτει 8 αυτοκόλλητα ηλεκτρόδια και 4 ξεχωριστά, ρυθμιζόμενα κανάλια λειτουργίας και 30 προεγκατεστημένα προγράμματα Tens, Ems και μασάζ καθώς και 20 ελεύθερες θέσεις για προγραμματισμό. Με την λειτουργία Doctor’s, η συσκευή Beurer EM 80 συντονίζεται ιδανικά με το προσωπικό σας πρόγραμμα θεραπείας. Ο χρόνος θεραπείας μπορεί να ρυθμιστεί από 5-90 λεπτά ενώ εμφανίζεται στην οθόνη ο υπολειπόμενος χρόνος
- Διαθέτει 8 αυτοκόλλητα ηλεκτρόδια και 4 ξεχωριστά
ρυθμιζόμενα κανάλια λειτουργίας
- Διαθέτει 30 προεγκατεστημένα προγράμματα TENS, EMS και μασάζ καθώς και 20 ελεύθερες θέσεις για προγραμματισμό
- Με την λειτουργία Doctor's συντονίζεται ιδανικά με το προσωπικό σας πρόγραμμα θεραπείας
- Ο χρόνος θεραπείας ρυθμίζεται από 5-90 λεπτά ενώ εμφανίζεται στην οθόνη ο υπολειπόμενος χρόνος
- Η οθόνη της συσκευής TENS/EMS έχει οπίσθιο φωτισμό και είναι ιδιαίτερα ευανάγνωστη
- Διαθέτει διακόπτη ασφαλείας για την απενεργοποίηση της
- Το μέγιστο ρεύμα εξόδου είναι στα 180 mA π-π (500 Ohm)
- Η συχνότητα εξόδου απο 1 εως 120 Hz
- Το πλάτος σφυγμού από 40 έως 250 ms ανά φάση
- Ο παλμός είναι διφασικός τετραγωνικός
- Συμπεριλαμβάνονται μπαταρίες και τσάντα αποθήκευσης με τις αναλυτικές οδηγίες για την συσκευή ηλεκτροδιέγερσης.
- Περιλαμβάνει 3 x 1,5V μπαταρίες ΑΑΑ
- Διαστάσεις: 170 x 125 x 48 mm
- Βάρος: 980 g
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Η συσκευή ηλεκτροθεραπείας Beurer EM80 (TENS / EMS) είναι για παθητική γυμναστική, χαλαρωτικό μασάζ και ανακούφιση από πόνους.
Συσκευή ηλεκτροθεραπείας για παθητική γυμναστική, χαλαρωτικό μασάζ και ανακούφιση από πόνους. Διαθέτει 8 αυτοκόλλητα ηλεκτρόδια και 4 ξεχωριστά, ρυθμιζόμενα κανάλια λειτουργίας και 30 προεγκατεστημένα προγράμματα Tens, Ems και μασάζ καθώς και 20 ελεύθερες θέσεις για προγραμματισμό. Με την λειτουργία Doctor’s, η συσκευή Beurer EM 80 συντονίζεται ιδανικά με το προσωπικό σας πρόγραμμα θεραπείας. Ο χρόνος θεραπείας μπορεί να ρυθμιστεί από 5-90 λεπτά ενώ εμφανίζεται στην οθόνη ο υπολειπόμενος χρόνος
- Διαθέτει 8 αυτοκόλλητα ηλεκτρόδια και 4 ξεχωριστά
ρυθμιζόμενα κανάλια λειτουργίας
- Διαθέτει 30 προεγκατεστημένα προγράμματα TENS, EMS και μασάζ καθώς και 20 ελεύθερες θέσεις για προγραμματισμό
- Με την λειτουργία Doctor's συντονίζεται ιδανικά με το προσωπικό σας πρόγραμμα θεραπείας
- Ο χρόνος θεραπείας ρυθμίζεται από 5-90 λεπτά ενώ εμφανίζεται στην οθόνη ο υπολειπόμενος χρόνος
- Η οθόνη της συσκευής TENS/EMS έχει οπίσθιο φωτισμό και είναι ιδιαίτερα ευανάγνωστη
- Διαθέτει διακόπτη ασφαλείας για την απενεργοποίηση της
- Το μέγιστο ρεύμα εξόδου είναι στα 180 mA π-π (500 Ohm)
- Η συχνότητα εξόδου απο 1 εως 120 Hz
- Το πλάτος σφυγμού από 40 έως 250 ms ανά φάση
- Ο παλμός είναι διφασικός τετραγωνικός
- Συμπεριλαμβάνονται μπαταρίες και τσάντα αποθήκευσης με τις αναλυτικές οδηγίες για την συσκευή ηλεκτροδιέγερσης.
- Περιλαμβάνει 3 x 1,5V μπαταρίες ΑΑΑ
- Διαστάσεις: 170 x 125 x 48 mm
- Βάρος: 980 g
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Ηλεκτρομαγνητικά κύματα |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Συσκευή μασάζ |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενη ένταση |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Πλεονεκτήματα | Μασάζ |
| Χρησιμοποιήστε για | Ηλεκτροδιέγερση |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Συσκευή |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Βάρος | 980 g |
| Συχνότητα | 1 Hz |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3 x 1.5V AAA |
| Αριθμός προγραμμάτων | 50 |