- -1,53 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Метал |
| Цвят | Розов |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Начупване |
| Тип употреба | Домашна |
| Мощност | 15 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Максимална температура | 240 C |
| Дължина | 30 cm |
| Диаметър на ролката | 4 cm |