- -1,53 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Μέταλλο |
| Χρώμα | Ροζ |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Σπάσιμο |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Εξουσία | 15 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Μήκος | 30 cm |
| Διάμετρος ρολού | 4 cm |