- -8,39 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Желаете да сътворите изразителни, обемисти и къдрести прически? Получете гладкост и изискан изглед с по-малко електростатичност, като се възползвате от Remington Pro Curl CI6X10 – машата за коса, предназначена за обем и къдри. Създадена с четирислойно защитно покритие, тя умело моделира блестящи и здрави къдрици всяка употреба.
- Употреба: суха коса
- Оформя къдриците
- Придава обем
- Заглажда косата
- Придава блясък
- Премахва статичното електричество
- 10 мм титаниево-керамичен корпус
- 4 слойно защитно покритие - антистатично, керамично, турмалиново йонно и гладко плъзгащо се покритие
- Цифров контрол на температурата с LCD дисплей
- 10 настройки на температурата от 130°c -220°c
- Бързо загряване за 30 секунди
- Бутон за включване/изключване и завъртане на контролния диск за температурата
- Автоматично защитно изключване след 60 минути неактивност
- Въртящ се кабел
- Включена стилизираща ръкавица
*Регистрирайте продукта си тук и получете 1 година допълнителна гаранция.
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Функции | Въртящ се кабел, Бързо загряване, Студен връх, Автоматично изключване, LCD дисплей |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 1 |
| Тип маша | Конусовидна маша |
| Захранващо напрежение | 220V |
| Максимална температура | 220 C |
| Нива температура | 10 |
| Максимално време за затопляне | 30 sec |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Диаметър на ролката | 10 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Покритие | Керамика |