- -8,39 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Γρήγορη θέρμανση, Κρύα κορυφή, Αυτόματη απενεργοποίηση, οθόνη LCD |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 1 |
| Τύπος Μάσα | Κωνικές λαβίδες |
| Τάση τροφοδοσίας | 220V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 220 C |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 30 sec |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Διάμετρος ρολού | 10 mm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Κάλυψη | Κεραμικό |