- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Турмалин |
| Цвят | Лилав, Черен |
| Комплект | Не |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 6 |
| Мощност | 1000 W |
| Максимална температура | 74 C |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 5.5 cm |
| Дължина | 4.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |