- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Σειρά | Οχι |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 6 |
| Εξουσία | 1000 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 74 C |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Μήκος | 4.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |