- -66,47 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Цвят | Розово злато, Черен |
| Функции | Бързо загряване, LED индикатор, Температурна защита, Бутон за включване/изключване, Студен въздух, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Вълни, Начупване, Изправяне, Сплитане |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 5 |
| Мощност | 1400 W |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална температура | 100°C |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 4 |
| Ширина | 4.57 cm |
| Дължина | 34.3 cm |
| Дължина на кабела | 2.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |