- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Χρώμα | Ροζ χρυσός, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση, Ένδειξη LED, Προστασία θερμοκρασίας, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Κρύος αέρας, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Σπάσιμο, Όρθιο, Сплитане |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 5 |
| Εξουσία | 1400 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 100°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Πλάτος | 4.57 cm |
| Μήκος | 34.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |