- -75,10 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Инокс |
| Цвят | Розов |
| Функции | Защита от прегряване, Студен въздух, Auto-Curl |
| Комплект | Да |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Вълни, Изправяне |
| Употреба | Суха коса, Влажна коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 3 |
| Мощност | 1650 W |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 4.57 cm |
| Дължина | 4.57 cm |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Покритие | 24 месеца |