- -75,10 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Inox |
| Χρώμα | Ροζ |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Κρύος αέρας, Auto-Curl |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 3 |
| Εξουσία | 1650 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.57 cm |
| Μήκος | 4.57 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Κάλυψη | 24 μήνες |