- -21,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял, Черен |
| Съвместима марка | Remington |
| Функции | Въртящ се кабел, Контрол на температурата, Бързо загряване, Студен връх, Индикаторна лампа, Автоматично изключване, Защита от прегряване |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Вълни, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 1 |
| Тип маша | Класическа маша |
| Захранващо напрежение | 110-240V |
| Максимална температура | 210C |
| Нива температура | 5 |
| Максимално време за затопляне | 30 sec |
| Ширина | 6 cm |
| Дължина | 32.6 cm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Гаранция | 60 месеца |
| Покритие | Керамика |