- -21,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Συμβατή μάρκα | Remington |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Ελεγχος θερμοκρασίας, Γρήγορη θέρμανση, Κρύα κορυφή, Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Σπάσιμο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 1 |
| Τύπος Μάσα | Κλασικό σίδερο για μπούκλες |
| Τάση τροφοδοσίας | 110-240V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210C |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 30 sec |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 32.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Κάλυψη | Κεραμικό |