- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маслени радиатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Колела за транспортиране, Място за съхранение на кабела, Регулируем стаен термостат |
| Нива на мощност | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 75 м² |
| Брой ребра | 10 |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Степени на мощност | 3 |
| Височина | 52 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 65 cm |
| Тегло | 17.52 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |