- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Τροχοί μεταφοράς, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Регулируем стаен термостат |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 75 м² |
| Αριθμός νευρώσεων | 10 |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Υψος | 52 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 65 cm |
| Βάρος | 17.52 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 месеца |