- -2,05 €
- Изчерпано

- LED осветление
- Регулиране на дебелината на смилане
- Диаметър: 5 см
- Дължина: 230 мм
- Захранване: 4хАА батерии (не са включени)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Мелницата за сол и пипер Esperanza EKP002 ще улесни ежедневните дейности в кухнята. С натискането на едно копче смилате подправките до желаната дебелина само за секунди. Изработена е от висококачествена неръждаема стомана и е стилен аксесоар за всяка кухня.
- LED осветление
- Регулиране на дебелината на смилане
- Диаметър: 5 см
- Дължина: 230 мм
- Захранване: 4хАА батерии (не са включени)
Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Мелница |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Подправки |
| Необходими батерии | 4 X AA |
| Тип мелница | Електрическа |
| Височина | 22.5 cm |
| Ширина | 5.2 cm |
| Диаметър | 5.2 cm |
| Гаранция | 6 месеца |