- -2,05 €
- Stoc epuizat

Rasnita de sare si piper Esperanza EKP002 va facilita activitatile zilnice in bucatarie. Prin apăsarea unui buton, măcinați condimentele la grosimea dorită în doar câteva secunde. Este realizat din oțel inoxidabil de înaltă calitate și este un accesoriu elegant pentru orice bucătărie.
- Iluminare LED
- Reglarea grosimii de măcinare
- Diametru: 5 cm
- Lungime: 230 mm
- Alimentare: 4 baterii AA (nu sunt incluse)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Rasnita de sare si piper Esperanza EKP002 va facilita activitatile zilnice in bucatarie. Prin apăsarea unui buton, măcinați condimentele la grosimea dorită în doar câteva secunde. Este realizat din oțel inoxidabil de înaltă calitate și este un accesoriu elegant pentru orice bucătărie.
- Iluminare LED
- Reglarea grosimii de măcinare
- Diametru: 5 cm
- Lungime: 230 mm
- Alimentare: 4 baterii AA (nu sunt incluse)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Mill |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Condimente |
| Baterii necesare | 4 X AA |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 22.5 cm |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Diametru | 5.2 cm |
| Garanție | 6 luni |