- -2,56 €
- Изчерпано
Елегантна електрическа мелничка Esperanza - тук, за да направи животът ти по-лесен. Избери големината на солта и пипера само 1 бутон според предпочитанията ти. Изключително лесна и удобна за употреба, мелничката е този аксесоар, от който има нужда всяка съвременна кухня.
- Направена от неръждаема стомана
- Лесно подпряване на храните само с 1 бутон
- Светеща при работа
- Регулиране размера на смилане
- Размери: 23 х 6 х 6 см
- Захранване: 4 хАА батерии (не са включени)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Елегантна електрическа мелничка Esperanza - тук, за да направи животът ти по-лесен. Избери големината на солта и пипера само 1 бутон според предпочитанията ти. Изключително лесна и удобна за употреба, мелничката е този аксесоар, от който има нужда всяка съвременна кухня.
- Направена от неръждаема стомана
- Лесно подпряване на храните само с 1 бутон
- Светеща при работа
- Регулиране размера на смилане
- Размери: 23 х 6 х 6 см
- Захранване: 4 хАА батерии (не са включени)
Техническо описание
Мелници за подправки |
|
| Цвят | Зелен |
| Материал | Инокс |
| Предназначен за | Подправки |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип мелница | Електрическа |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 5 cm |
| Дължина | 5 cm |
| Диаметър | 5 cm |