- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Verde |
| Material | Inox |
| Destinate pentru | Condimente |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 5 cm |
| Lungime | 5 cm |
| Diametru | 5 cm |