
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоар за кайма, Аксесоар за доматен сок |
| Мощност | 1200 W |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 1 кг/мин |
| Височина | 24.9 cm |
| Ширина | 13.7 cm |
| Дължина | 29.1 cm |
| Тегло | 8.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |