(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Metal |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru minut, Accesoriu pentru suc de roșii |
| Putere | 1200 W |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Inaltime | 24.9 cm |
| Latime | 13.7 cm |
| Lungime | 29.1 cm |
| Greutate | 8.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |