- -40,90 €
- Изчерпано

- Мощност: 1800 W
- Идеална за смилане на месо
- Скорости: 1
- Основни части от неръждаема стомана
- 1 диск
- 3 приставки за пълнене
- Защита от прегряване
- Скорост на мелене: 1кг/мин
- Неплъзгащи се гумени крачета
- Лесна за почистване
- Ниво на шум: 91 dB
- Контолен панел: механичен
- Дължина на кабела: 95 см
- Захранващо напрежение: 220-240 V
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 1800 W
- Идеална за смилане на месо
- Скорости: 1
- Основни части от неръждаема стомана
- 1 диск
- 3 приставки за пълнене
- Защита от прегряване
- Скорост на мелене: 1кг/мин
- Неплъзгащи се гумени крачета
- Лесна за почистване
- Ниво на шум: 91 dB
- Контолен панел: механичен
- Дължина на кабела: 95 см
- Захранващо напрежение: 220-240 V
Техническо описание
Месомелачки |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Мощност | 1800 W |
| Ниво на шум | 91 dB |
| Степен скорости | 1 |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет на мелене | 1 кг/мин |
| Гаранция | 36 месеца |