- -40,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Putere | 1800 W |
| Nivel zgomot | 91 dB |
| Trepte de viteza | 1 |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Garanție | 36 luni |