- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Вътрешно осветление, Защита против прегряване |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип готвене | Микровълново |
| Височина | 25.8 cm |
| Ширина | 46.2 cm |
| Дълбочина | 34.4 cm |
| Тегло | 9.1 Kg |
| Мощност | 700 W |
| Нива на мощност | 5 |