- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Iluminare interioară, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Inaltime | 25.8 cm |
| Latime | 46.2 cm |
| Adancime | 34.4 cm |
| Greutate | 9.1 Kg |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |