- -19,43 €
- Изчерпано

- Мощност: 700 W
- Обем: 20 литра
- 6 степени на мощност
- Таймер
- Функция размразяване
- Механичен контрол
- Ляво отваряне
- Защита от прегряване
- Звук при приключване на програмата
- Цвят: Бял
- Захранващо напрежение: 220-240 V, 50-60 Hz
- Тегло: 11.4 Kg
- Размери: 26.2 х 45.2 х 34.4 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 700 W
- Обем: 20 литра
- 6 степени на мощност
- Таймер
- Функция размразяване
- Механичен контрол
- Ляво отваряне
- Защита от прегряване
- Звук при приключване на програмата
- Цвят: Бял
- Захранващо напрежение: 220-240 V, 50-60 Hz
- Тегло: 11.4 Kg
- Размери: 26.2 х 45.2 х 34.4 cm
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Звук при завършване за програмата, Защита против прегряване |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 26.2 cm |
| Ширина | 45.2 cm |
| Дълбочина | 34.4 cm |
| Тегло | 11.4 Kg |
| Мощност | 700 W |
| Нива на мощност | 6 |
| Гаранция | 24 месеца |