- -19,43 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 26.2 cm |
| Πλάτος | 45.2 cm |
| Βάθος | 34.4 cm |
| Βάρος | 11.4 Kg |
| Εξουσία | 700 W |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |