- -32,21 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Височина | 24.2 cm |
| Ширина | 44.4 cm |
| Тегло | 9.7 Kg |
| Диаметър на въртящата поставка | 24.5 cm |
| Мощност | 700 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |